O Nas


Firma Maga-Herba Spółka Jawna jest farmaceutyczną firmą rodzinną .

Maga-Herba to firma z ponad 35-letnią tradycją, ugruntowaną pozycją na rynku farmaceutyków szpitalnych oraz środków dezynfekcyjnych i biobójczych. Łącząc nowoczesność z doświadczeniem dostarczamy preparaty i usługi najwyższej jakości z dbałością o to aby zaspakajać potrzeby naszych klientów.

Maga-Herba istnieje od 1982 roku, założona przez dr farmacji Marka Stępniaka który rozpoczął w Warszawie wytwarzanie artykułów kosmetycznych i perfumeryjnych .

W roku 1990 siedziba firmy została przeniesiona do Legionowa k/Warszawy gdzie odbywa się produkcja i wytwarzanie produktów farmaceutycznych.

Od roku 2017 firma Maga-Herba sp.j prowadzona jest przez rodzinę farmaceutów Annę i Janusza Olszówka.

Produkujemy  preparaty farmaceutyczne i środki dezynfekujące które dostarczane są do kilkudziesięciu hurtowni farmaceutycznych i bezpośrednio do szpitali w całej Polsce.
Firma ugruntowała swoją pozycję na rynku szpitalnym dzięki wysokiej jakości produktom oraz dbałości świadczonych usług.

Maga-Herba logo małe

Od początku powstania firmy Maga-Herba kierujemy się zasadami etyki zawodowej , oczekując tej samej postawy od partnerów biznesowych jak i od pracowników.

Polityka firmy na najbliższe lata przewiduje dalszy rozwój w strategicznych obszarach działania, wzmocnienia pozycji rynkowej oraz zapewnienie perfekcyjnej obsługi Klientów.

Maga-Herba to godny zaufania patner biznesowy.